Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Karol Głębocki | 2016-09-15 17:42 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowe Miasto Lubawskie bliżej obwodnicy

Olsztyn24
Obwodnica będzie drogą o przekroju 2+1 (fot. Łukasz Jóźwiak- GDDKiA)
Do 17. wykonawców, którzy spełnili postawione przez zamawiającego wymagania, wysłane zostały zaproszenia do składania ofert cenowych. Na ich złożenie wybrani oferenci będą mieli 60 dni.

W pierwszym etapie przetargu ograniczonego na projekt i budowę obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego (dk 15) o długości 18 km wpłynęło do olsztyńskiego oddziału Generalnej Ddyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad 18 wniosków. Po weryfikacji doświadczenia oraz potencjału technicznego i ekonomicznego wykonawców wybrano 17. oferentów, do których skierowano zaproszenia do składania ofert cenowych. Na złożenie ofert zaproszeni wykonawcy będą mieli 60 dni. Przewidywany termin podpisania umowy to kwiecień 2017 roku.

Zamawiający przyjął w postępowaniu 3 kryteria oceny ofert. Oprócz ceny, jednym z kryteriów jest termin wykonania. Wykonawca na etapie składania ofert będzie mógł zaproponować wykonanie zamówienia w terminie krótszym niż maksymalny wymagany okres 37 miesięcy, jednak nie krótszym niż 34 miesiące. 3. kryterium oceny ofert jest okres gwarancji.
R E K L A M A
banner
Inwestycja realizowana będzie w systemie „Zaprojektuj i wybuduj”. Zadaniem wyłonionych w przetargu wykonawców będzie, przed przystąpieniem do prac budowlanych, wykonanie dokumentacji projektowej zgodnie z wymaganiami zamawiającego zawartymi w programie funkcjonalno-użytkowym oraz uzyskanie w imieniu i na rzecz zamawiającego wszelkich wymaganych uzgodnień, pozwoleń, zezwoleń, decyzji niezbędnych do zaprojektowania i zrealizowania inwestycji.

Obwodnica o długości 18 km ominie Nowe Miasto Lubawskie od wschodu. Będzie drogą klasy GP o przekroju 2+1.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.