Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS/GW | 2016-09-21 15:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Atrakcyjny weekend w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 Przyjdź i poznaj świat SIKU | Więcej zdjęć »
Ponieważ pogoda nie sprzyja już długim spacerom, Galeria Warmińska zaprasza w najbliższy weekend całe rodziny na aktywne spędzanie wolnego czasu. Najmłodsi będę mogli poćwiczyć sprawność rączek i refleks, a dorośli już w piątek (23.09) będą mieli niepowtarzalną okazję do przyjrzenia się technikom treningu zawodników MMA.

Ponieważ gdy wieje, pada i zimno dzieci często się nudzą Galeria Warmińska postanowiła zafundować maluchom wyjątkową atrakcję. W sobotę i niedzielę od godz. 10 do godz. 18, przy Świecie Zabawek staną specjalne makiety, np. odwzorowujące miasto, po których dzieci będą mogły jeździć autkami SIKU. Każdy, kto zetknął się z chłopięcymi zabawkami wie, że to wyjątkowe autka - solidnie wykonane, bezpieczne, a co najważniejsze - idealnie odwzorowujące modele prawdziwych aut. Przy zabawkowych stoiskach dzieciom będą pomagały hostessy. Dodatkowo dzieci w wieku od 2 do 5 lat będą mogły wypożyczyć napędzany akumulatorem model małego auta, np. mercedesa, i pojeździć nim po korytarzach Galerii Warmińskiej.

- Moc zabawy na stoiskach dla dzieci będą mieli nie tylko chłopcy ale i dziewczynki bo nie od dziś wiadomo, że świat motoryzacji nie jest młodym damom obcy - mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.
R E K L A M A
banner
Dorośli będą mogli poczuć weekendowy klimat już w piątek, kiedy to o godz. 17.30 rozpocznie się medialny trening i ważenie zawodników MMA przed galą tego sportu zaplanowaną na 24 września w Uranii. W media treningu, otwartym dla publiczności, wezmą udział: Adam Kowalski, Adrian Zieliński, Marcin Jabłoński, Sylwester Borys i Wojciech Giera. Gościem specjalnym wydarzenia będzie aktualny międzynarodowy mistrz federacji KSW w wadze średniej do 89 kg Mamed Chalidow, znany także jako Mamed Khalidov.

- Miłośników sportów walki nie może w czwartek zabraknąć w Galerii Warmińskiej tym bardziej, że mamy do rozdania 30 biletów na sobotnią galę - podkreśla Michał Tur.

Z D J Ę C I A
AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl