Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-09-23 15:17 | Rozmiar tekstu: A A A

Sielska wraca do życia, remont mostów kolejowych nad Łyną trwa nadal

Olsztyn24
Remont ul. Sielskiej dobiega końca
Ostatnie tygodnie były trudne dla zmotoryzowanych podróżujących od strony Ostródy i w tamtym kierunku. Także pasażerowie komunikacji miejskiej nie mieli łatwego życia. Wszystko w związku z modernizacją kolejnego fragmentu ul. Sielskiej.

Prace na tym ważnym trakcie mają się jednak ku końcowi. W sobotę (24.09) ułożona ma być ostatnia warstwa asfaltu na jezdni po stronie Jeziora Krzywego. To oznacza, że w nocy z niedzieli na poniedziałek (25/26.09) do dyspozycji będzie już cała szerokość traktu. Otwarta zostanie także al. Schumana.

Nadal prowadzone będą jednak roboty wykończeniowe. Trzeba będzie wymalować oznakowanie poziome, poza tym trwać będą prace na poboczach. Dlatego będzie jeszcze konieczność chwilowego zawężanie jezdni do jednego pasa ruchu. Natomiast nie powinno to być tak uciążliwe, jak podczas przebudowy jezdni.

Remontu odcinka ul. Sielskiej rozpoczął się 8 sierpnia. Konsekwencją prac jest całkowicie nowa trasa od wjazdu do Olsztyna aż do skrzyżowania Armii Krajowej z Warszawską.
R E K L A M A
banner
Tymczasem trwa remont kolejowych mostów nad Łyną. Konieczne okazało się wyłączenie z ruchu ul. Wyzwolenia (wcześniej zamknięta została ul. Żarskiej).

W czasie prac do ul. 15 Dywizji można dojechać przez Nowowiejskiego, Pieniężnego, 1 Maja, Artyleryjską, 15 Dywizji. Natomiast piesi mogą dojść ulicami: Wyzwolenia, Skłodowskiej-Curie, Artyleryjską, 15 Dywizji lub Wyzwolenia, Konopnickiej, tunelem PKP do Artyleryjskiej i 15 Dywizji.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl