Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-09-28 20:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Radni sejmiku województwa pojechali do Brukseli

Olsztyn24
Parlament Europejski w Brukseli
Dzisiaj (28.09) rozpoczęła się podróż studyjna do Brukseli radnych sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego. Wizyta w europejskiej stolicy potrwa do piątku. Uczestniczą w niej radni komisji współpracy międzynarodowej Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego pod przewodnictwem przewodniczącego Sejmiku Piotra Żuchowskiego.

Celem wizyty radnych w Brukseli jest zapoznanie się z funkcjonowaniem instytucji wspólnot europejskich, perspektywami i uwarunkowaniami wykorzystania środków unijnych w perspektywie finansowej 2014-2020 oraz działalnością Domu Polski Wschodniej.

Radni komisji współpracy międzynarodowej Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego odbywają taką wizytę raz w każdej kadencji.
R E K L A M A
banner
W trakcie wizyty przewidziane jest także spotkanie z Elżbietą Bieńkowską, komisarz ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości i MŚP oraz udział w uroczystości podpisania deklaracji Szczytu Regionów.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl