Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MC | 2016-10-04 00:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Wydział Nauk Medycznych po inauguracji

Olsztyn24
Inauguracja roku akademickiego na Wydziale Nauk Medycznych UWM (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Poniedziałek (3.10) był dniem uroczystej inauguracji roku akademickiego 2016/2017 na Wydziale Nauk Medycznych olsztyńskiego uniwersytetu. Naukę na wydziale rozpoczęli kandydaci na lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarzy i dietetyków.

Wydział Nauk Medycznych jest najbardziej „międzynarodowym” wydziałem na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. W tym roku studia na tym wydziale rozpoczęli młodzi ludzie z Afganistanu, Bangladeszu, Danii, Francji, Indii, Iranu, Iraku, Irlandii, Jemenu, Niemiec, Pakistanu, RPA, Szwecji i Polski. Tę różnorodność nacji symbolizowały podczas inauguracyjnej uroczystości flagi państw, z których pochodzą studenci.

Jest szansa, że  w przyszłych latach tych flag będzie więcej, bowiem obecna na inauguracji roku wiceminister zdrowia Katarzyna Głowala zapowiedziała zwiększenie liczby miejsc podczas przyszłych rekrutacji na wydziały lekarskie.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl