Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email (inf. pras.). | 2016-11-02 15:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Trzeba wyciąć 4,5 hektara lasu pod drogową inwestycję

Olsztyn24
Wycinany będzie las nieopodal osiedla Tęczowy Las w Olsztynie (fot. GDDKiA) | Więcej zdjęć »
Cztero i pół hektarowy pas lasu nieopodal olsztyńskiego osiedla Tęczowy Las trzeba wyciąć. Drwale ruszą do pracy po 16 listopada br. a zakończą wycinkę najpóźniej do końca stycznia przyszłego roku.

Konieczność wycięcia 4,5 hektara lasu, którym zarządza Nadleśnictwo Olsztyn, to efekt planowanej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 598 (Olsztyn – Butryny – Zgniłocha). Droga musi być przebudowana, by mogła być połączona z powstającą właśnie południową obwodnicą Olsztyna.

Wycinka pasa lasu została poprzedzona konsultacjami społecznymi, które odbyły się w czerwcu zeszłego roku, a w których udział brali leśnicy z Nadleśnictwa Olsztyn i przedstawiciele Zarządu Dróg Wojewódzkich oraz wykonawcy projektu rozbudowy drogi.
R E K L A M A
banner
Leśnicy z Nadleśnictwa Olsztyn informują, że wraz z rozpoczęciem wycinki zostanie wprowadzony zakaz wstępu do lasu. Ze względów bezpieczeństwa konieczne będzie także okresowe wstrzymanie ruchu na drodze.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.