Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2016-11-15 15:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Czterdziestka nowych policjantów na Warmii i Mazurach

Olsztyn24
Ślubowanie policjantów w KWP Olsztyn | Więcej zdjęć »
Czterdziestka nowych funkcjonariuszy Policji, w tym siedem pań, złożyło dziś (15.11) ślubowanie. Uroczystość z udziałem rodzin ślubujących policjantów oraz przedstawicieli władz państwowych i samorządowych miasta i województwa odbyła się w hali sportowej policyjnego obiektu przy ul. Pstrowskiego 3 w Olsztynie.  

Przyjęci do służby policjanci rozpoczną teraz półroczny kurs podstawowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Po zakończeniu kursu powrócą do swoich macierzystych jednostek. Najwięcej, bo aż 11 osób uzupełni stan etatowy Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie, Komenda Miejska Policji w Elblągu pozyska 6 osób,  Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie 4 osoby, Komenda Miejska Policji w Olsztynie i Komenda Powiatowa w Ełku po 3 osoby, do Komend w Bartoszycach, Olecku i Szczytnie trafi po 2 funkcjonariuszy, a do Komend Powiatowych w Braniewie, Działdowie, Gołdapi, Kętrzyna, Mrągowa, i Pisza trafi po 1 osobie.

Tym roku do jednostek Policji w województwie warmińsko-mazurskim przyjętych zostało 127 nowych funkcjonariuszy.  W grudniu planowane jest ostatnie w tym roku przyjęcie 50 policjantów.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Po ślubowaniu policjantów KWP w Olsztynie

»

15-11-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl