Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
G5 | 2016-11-21 23:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Gimnazjalistki z „Piątki” pomagały seniorom w przygotowaniu świątecznych kartek

Olsztyn24
Gimnazjalistki z Piątki w DPS Kombatant (fot. G5) | Więcej zdjęć »
Połowa listopada to najwyższy czas na przygotowanie kartek świątecznych tym bardziej, że mają jechać do Kazachstanu. Wolontariuszki z klas trzecich Gimnazjum nr 5: Milena Baran, Natalia Bójko i Hania Ćwiklińska odwiedziły Dom Pomocy Społecznej „Kombatant”, by pomóc starszym paniom w wykonaniu świątecznych kartek dla rodzin, które pozostały w Kazachstanie.

Do dyspozycji uczennic były kleje, kolorowy papier, nożyczki, taśmy, kredki, a w głowach dobre pomysły. Było też mnóstwo dobrej woli.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Gimnazjalistki szybko nawiązały nić porozumienia z mieszkankami „Kombatanta”.  Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu świąteczne kartki wyszły wspaniale.
R E K L A M A
banner
Tych kilka godzin spędzonych na pogawędkach, pracy, z kubkiem herbaty w ręku, wniosło odrobinę szczęścia i pogody ducha w życie starszych pań.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl