Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-11-22 15:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Andrzejki w „Medyku”

Olsztyn24
Zabawa odbyła się w sali gimnastycznej Szkoły Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi (fot. SP - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Szkole Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie w minioną środę (16.11) odbyły się Andrzejki dla osób niepełnosprawnych intelektualnie przygotowane przez uczennice kierunku terapia zajęciowa.

W zabawie uczestniczyli podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Olsztynie, Domu Pomocy Społecznej w Grazymach i Domu Pomocy Społecznej w Jezioranach. Podczas spotkania odbyło się było wiele różnych konkursów, m.in. „Bajkowy quiz”, „Bitwa na taniec” oraz po raz pierwszy pojawił się konkurs na najlepsze przebranie andrzejkowe.

Uczestnicy mieli do dyspozycji także bufet z napojami, kanapkami oraz przekąskami. Nieodłącznym elementem zabawy były stanowiska z wróżbami oraz stanowisko malowania twarzy prowadzone przez kierunek kosmetyczny.
R E K L A M A
banner
W organizacji Andrzejek pomogli: Bank Żywności w Olsztynie, Kino Helios w Olsztynie, OSiR w Olsztynie, Urząd Miasta Olsztyna oraz ogromnym wsparciem dla całej inicjatywy była dyrekcja i pracownicy szkoły.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl