Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2016-11-25 19:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Obradowała Rada Powiatu w Olsztynie

Olsztyn24
XIX sesja Rady Powiatu w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Po raz XIX w tej kadencji obradowała dziś (25.11) Rada Powiatu w Olsztynie. Radni zajmowali się m.in. realizacją budżetu powiatu, programem współpracy z organizacjami pozarządowymi w 2017 roku i realizacją zadań oświatowych powiatu w roku szkolnym 2015/2016.

W części przeznaczonej na interpelacje i zapytania radnych, dużo czasu poświęcono aktualnemu stanowi i remontom dróg powiatowych, jak również przygotowaniu powiatu do zimowego utrzymania dróg.

Przed formalnym otwarciem sesji starosta Małgorzata Chyziak podziękowała strażakom z Komendy Miejskiej PSP w Olsztynie za przeprowadzenie dla pracowników starostwa szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Listy z podziękowaniami i drobne upominki trafiły do rąk: st. sekc. Łukasza Rońdy, sekc. Rafała Świderskiego i mł. asp. Pawła Zapadki. Podziękowania odebrał też komendant olsztyńskich strażaków - bryg. Andrzej Górzyński.
R E K L A M A
banner
Więcej o rozpoczęciu sesji, sprawozdaniu starosty Małgorzaty Chyziak z prac zarządu powiatu w okresie między sesjami oraz o interpelacjach i zapytaniach radnych na naszych filmach wideo. Niebawem zamieścimy też szerszą informację o dzisiejszej pracy radnych i jej efektach.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
XIX sesja Rady Powiatu Olsztyńskiego (1)

25-11-2016

image galeria
XIX sesja Rady Powiatu Olsztyńskiego (2)

25-11-2016

image galeria
XIX sesja Rady Powiatu Olsztyńskiego (3)

25-11-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl