Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Karol Głębocki | 2016-11-28 20:37 | Rozmiar tekstu: A A A

GDDKiA ogłosiła przetarg na budowę chodnika i ścieżki rowerowej w Dywitach

Olsztyn24
Siedziba oddziału GDDKiA w Olsztynie
Olsztyński Oddział GDDKiA ogłosił przetarg na budowę chodnika i ścieżki rowerowej na odcinku drogi krajowej nr 51 Dywity – Kieźliny wraz z budową kładki dla pieszych i rowerzystów. Oferty można składać do 13 grudnia br.

GDDKiA przyjęła w postępowaniu trzy kryteria oceny ofert. Oprócz ceny, jednym z kryteriów jest okres gwarancji. Wykonawca na etapie składania ofert będzie mógł zaproponować objęcie jakości wykonania zadania gwarancją od 60 do 72 miesięcy. Trzecim kryterium oceny ofert jest zatrudnienie przy realizacji inwestycji osób bezrobotnych. Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie musiał wykonać zadanie do końca października 2017 roku.

Zadanie będzie realizowane w ramach Programu Budowy Dróg Krajowych - Program Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych. Inwestycja obejmuje wykonanie na odcinku dk 51 o długości ponad 1,2 km ciągu pieszo – rowerowego o szerokości 3,5 metra, zjazdów, kanalizacji deszczowej, 2 zatok autobusowych, a także budowę kładki dla pieszych i rowerzystów, budowę oświetlenia i dwóch przepustów pod ciągiem pieszo – rowerowym.
R E K L A M A
banner
Zgodnie z ustaleniami sprzed ponad 10 lat pomiędzy Gminą Dywity a GDDKiA, olsztyński oddział GDDKiA miał wybudować chodnik i ścieżkę rowerową na podstawie sporządzonej przez gminę dokumentacji projektowej. Ogłoszenie przetargu stało się możliwe w tym roku, kiedy to Gmina Dywity dostarczyła kompletną dokumentację projektową dla tego zadania.

Dzięki współpracy z gminami, które dostarczyły prawidłowo wykonane dokumentacje, GDDKiA przy drogach krajowych w naszym województwie od 2004 roku wybudowała 27 kilometrów chodników.

Karol Głębocki

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl