Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-12-06 14:14 | Rozmiar tekstu: A A A

„Wzajemność” - panel dyskusyjny o kulturze

Olsztyn24
Uczestnicy panelu | Więcej zdjęć »
W Starym Ratuszu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie odbył się wczoraj (5.12) panel dyskusyjny o kulturze ph. „Wzajemność”. Panel zorganizowano w ramach projektu wydawniczego pisma kulturalno-literackiego Variart, prowadzonego przez WBP i Stowarzyszenie „Areszt Sztuki”.

W dyskusji udział wzięli Iwona Liżewska - historyk sztuki, prezes olsztyńskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zabytkami, Iwona Bolińska-Walendzik - artysta-plastyk, prezes Stowarzyszenia „Areszt Sztuki”, Janusz Połom - reżyser i operator filmowy, artysta-fotografik, wykładowca akademicki oraz Łukasz Ruch - propagator gwary warmińskiej. Poprowadził ją dziennikarz i poeta Marek Barański.


Spotkanie zapisaliśmy na filmach wideo (zostaną udostępnione już wkrótce). Zapraszamy do zapoznania się z nimi. Na jego podstawie powstanie również artykuł, który zostanie opublikowany w ostatnim tegorocznym numerze pisma Variart.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Panel dyskusyjny „Wzajemność” w WBP (1)

05-12-2016

image galeria
Panel dyskusyjny „Wzajemność” w WBP (2)

05-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl