Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
B-c | 2016-12-06 15:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Mikołaj z książkami

Olsztyn24
Burmistrz Kamil Kozłowski przekazał uczniom prawie 150 nowości | Więcej zdjęć »
Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 2 w Biskupcu wzbogaciła się o blisko 150 książek. To nagroda od burmistrza za zaangażowanie szkoły w ogólnopolskim konkursie Empiku.

Biblioteka znalazła się tuż za finałową dziesiątką konkursu „Wsparcie dla bibliotek”, której sieć księgarni Empik fundowała po 1000 książek. Finalistów wskazywali internauci, głosując za pośrednictwem Facebooka. SP 2 w Biskupcu zebrała 11 400 głosów, co dało jej 12. miejsce, w gronie ponad 300 szkół z całej Polski.

Pomysł startu w konkursie wyszedł od Grażyny Wojczuk, która opiekuje się szkolną biblioteką. W akcję wspierania biskupieckiej „dwójki” włączyli się uczniowie, rodzice, znajomi, nawet studenci szkoły lotniczej w Dęblinie. Do finałowej dziesiątki zabrakło niewiele, dlatego burmistrz Biskupca zdecydował włączyć się do akcji i przekazać szkolnej bibliotece książki.
R E K L A M A
banner
Listę marzeń przygotowała szkoła, dziś burmistrz Kamil Kozłowski przekazał uczniom prawie 150 nowości: najnowsze książki o Harrym Potterze, książki Agnieszki Chylińskiej, serię Andrzeja Maleszki i Martina Widmarka, klasykę – „Opowieści z Narnii” i wiele, wiele innych.

Po akcji Empiku do szkolnej biblioteki trafiły także książki, zebrane przez Radę Rodziców, wspierającą głosowanie internetowe.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl