Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2016-12-08 15:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Najpiękniejsze gołębie na wystawie w Biskupcu

Olsztyn24
 
Do Biskupca przyjadą w ten weekend hodowcy gołębi pocztowych z województwa warmińsko–mazurskiego. Wystawa w sali sportowej byłej jednostki będzie otwarta dla mieszkańców w niedzielę (11.12).

Na okręgowej wystawie gołębi pocztowych będzie można zobaczyć ponad 400 ptaków, które oceniać będą w sobotę jurorzy. Sprawdzą budowę skrzydeł, ogona, ogólny wygląd gołębia. Najładniejsze okazy zostaną zakwalifikowane na wystawę ogólnopolską. W niedzielę między 8.00 i 13.00 wystawa będzie otwarta dla publiczności.

W regionie jest kilkuset hodowców gołębi pocztowych. To przekazywane z pokolenia na pokolenie hobby wymaga dużego zaangażowania. W sezonie wiosenno – letnim, od kwietnia do lipca, co tydzień ptaki są wypuszczane do lotów. Mają za zadanie jak najszybciej wrócić do swoich domów. Dystanse, jaki muszą przebyć są różne – od kilkudziesięciu do nawet kilkuset kilometrów.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl