Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-12-09 16:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Motomikołaje będą kwestować na starówce

Olsztyn24

Tradycją stało się, że co roku w okolicach 6 grudnia na olsztyńskim Starym Mieście pojawiają się zmotoryzowani Mikołaje z puszkami na datki w dłoniach. W tym roku Motomikołaje pojawią się na starówce jutro (10.12) i będą kwestować na onkologiczne leczenie 33-letniego motocyklisty od kilku lat zmagającego się z rakiem mózgu.

Zbiórka zostanie przeprowadzona w godzinach 10.00-15.00 Motomikołaje będą nie tylko zbierali pieniądze, ale także dadzą coś w zamian. Darczyńcy mogą liczyć na słodki poczęstunek, przejażdżkę na jednym z motomikołajowych „reniferów”, możliwość zrobienia zdjęcia, a ci najbardziej hojni na talon na posiłek w jednej z olsztyńskich restauracji, które już od lat wspierają akcję. Podobnie jak przed rokiem, będzie także możliwość zdobycia zniżki na wykonanie tatuaży w jednym z olsztyńskich studiów tatuażu.

Klub motocyklowy TABUN zbiórkę organizuje przy wsparciu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, olsztyńskich restauratorów oraz olsztyńskiej społeczności motocyklowej.

R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl