Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2016-12-10 19:54 | Rozmiar tekstu: A A A

Motomikołaje kwestowali na leczenie swojego kolegi

Olsztyn24
Kwesta Motomikołajów na Starym Mieście w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Przez wiele lat, przed świętami Bożego Narodzenia, członkowie olsztyńskich klubów motocyklowych z klubem „Tabun” na czele, kwestowali na rzecz olsztyńskiego szpitala dziecięcego. Rok temu po raz pierwszy motocykliści zbierali datki dla ciężko chorego kolegi - Przemka. Dzisiaj (10.12) ponownie pojawili się na olsztyńskiej starówce, by zbierać pieniądze na kontynuację leczenia motocyklisty.

- Przemek od kilku lat walczy z glejakiem - złośliwym nowotworem mózgu - tłumaczy Piotr Milanowski z Klubu Motocyklowego „Tabun” Olsztyn. - Więc od tamtego roku zbieramy pieniądze dla naszego kolegi. Myślę, że z dobrym skutkiem, bo jest postęp w leczeniu i jest nadzieja na pełne wyleczenie Przemka.

Trudno policzyć, ilu motocyklistów „przewinęło się” dzisiaj przez olsztyńskie Stare Miasto. Piotr Milanowski szacuje, że ponad sześćdziesięciu, chociaż nie wszyscy przyjechali motocyklami. Kwestowali nie tylko ubrani w czerwone czapeczki i kubraczki członkowie Klubu Motocyklowego „Tabun”, ale także z innych klubów motocyklowych, w tym z Klubu Motocykli Zabytkowych „Rotor”. Ile zebrali? To będzie wiadomo dopiero po komisyjnym policzeniu zawartości puszek. Zauważyć jednak należy, że dzisiejsza pogoda nie zachęcała do spacerów, więc siłą rzeczy ofiarodawców było mniej niż w poprzednich latach. Jednak ci, którzy zdecydowali się wrzucić datek do puszki mogli liczyć na wdzięczność Motomikołajów.
R E K L A M A
banner
- Darczyńców częstowaliśmy słodyczami - mówi Piotr Milanowski. - Poza tym mieliśmy dla nich różne gadżety przekazane nam przez naszych sponsorów, kupony rabatowe, a także zaproszenia do wspierających nas restauracji ze Starego Miasta. Chętni mogli też skorzystać z przejażdżki quadem lub motocyklem z koszem, a także zrobić sobie zdjęcie w motozaprzęgu św. Mikołaja.

Organizatorem kwesty był Klub Motocyklowy „Tabun” Olsztyn.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Motomikołaje kwestują na olsztyńskiej starówce (2016)

»

10-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl