Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
B-c | 2016-12-19 23:10 | Rozmiar tekstu: A A A
8. Warmiński Jarmark Świąteczny Cittaslow

Biskupiec też zorganizował świąteczny jarmark

Olsztyn24
8. Warmiński Jarmark Świąteczny Cittaslow w Biskupcu | Więcej zdjęć »
Jak co roku, w przedświąteczną sobotę (17.12), mieszkańcy Biskupca spotkali się na jarmarku, żeby wspólnie śpiewać, bawić się i robić zakupy. Pogoda i humory dopisały.

Przez kilka godzin Plac Wolności rozbrzmiewał świąteczną muzyką i pachniał świętami. Na scenie prezentowały się dzieci z przedszkoli i szkół gminy Biskupiec, wspierane głosami rodziców. Występowali też dorośli reprezentanci biskupieckich instytucji i zakładów pracy.

Na stoiskach wokół placu można było kupić świąteczne przysmaki i ozdoby. Stanęły lodowe rzeźby i studio fotograficzne, w którym mieszkańcy robili zdjęcia do kalendarza na przyszły rok. Nie zabrakło Mikołaja, do zabawy zapraszali także szczudlarze i bałwanek Olaf.
R E K L A M A
banner
Kolorową, świąteczną dekorację sceny przygotowali najmłodsi mieszkańcy, uzupełnieniem atmosfery była iluminacja świetlna Placu Wolności.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl