Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Małgorzata Banaś | 2016-12-19 23:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Owoce na jeziorach, czyli dziesięciobój gimnazjalny

Olsztyn24
Dziesięciobój gimnazjalny w ZSO nr 7 w Olsztynie (fot. Małgorzata Banaś - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Olsztynie i Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Olsztynie w środę, 14 grudnia, zorganizowały bój gimnazjalny: Jaroty, Pieczewo kontra Zatorze. Głównymi celami wydarzenia było propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji młodzieży oraz popularyzacja programu „Mleko w szkole”.

Sportowo–artystycznym zmaganiom uczniów kibicowali znamienici goście: wicewojewoda warmińsko-mazurski Sławomir Sadowski, dyrektor Agencji Rynku Rolnego Dariusz Wasiela, przedstawiciele Wydziału Oświaty Urzędu Miasta i Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Puchar zwycięzcy z rąk dyrektor ZSO Nr 7 w Olsztynie, Anny Struk, odebrał zespół gospodarzy, ale wygranymi w tym dniu byli wszyscy, także uczniowie Gimnazjum nr 11, Gimnazjum nr 13, kibice i goście, bo ruch i świadomość zdrowego żywienia jest wygraną na całe życie.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl