Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Małgorzata Banaś | 2016-12-19 23:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Owoce na jeziorach, czyli dziesięciobój gimnazjalny

Olsztyn24
Dziesięciobój gimnazjalny w ZSO nr 7 w Olsztynie (fot. Małgorzata Banaś - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Olsztynie i Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Olsztynie w środę, 14 grudnia, zorganizowały bój gimnazjalny: Jaroty, Pieczewo kontra Zatorze. Głównymi celami wydarzenia było propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji młodzieży oraz popularyzacja programu „Mleko w szkole”.

Sportowo–artystycznym zmaganiom uczniów kibicowali znamienici goście: wicewojewoda warmińsko-mazurski Sławomir Sadowski, dyrektor Agencji Rynku Rolnego Dariusz Wasiela, przedstawiciele Wydziału Oświaty Urzędu Miasta i Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Puchar zwycięzcy z rąk dyrektor ZSO Nr 7 w Olsztynie, Anny Struk, odebrał zespół gospodarzy, ale wygranymi w tym dniu byli wszyscy, także uczniowie Gimnazjum nr 11, Gimnazjum nr 13, kibice i goście, bo ruch i świadomość zdrowego żywienia jest wygraną na całe życie.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl