Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-12-27 16:18 | Rozmiar tekstu: A A A

MPK koryguje rozkłady jazdy

Olsztyn24
Zmianie ulegnie m.in. rozkład jazdy linii nr 108 (fot. UG Dywity)
Z Nowym Rokiem olsztyńskie MPK wprowadzi kilka zmian w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej. Poza liniami olsztyńskimi, zmiany będą dotyczyć także kursów na teren gminy Dywity.

W przypadku linii 113 (Pieczewo - Dajtki) niektóre kursy rozpoczynające się dotychczas na przystanku „Armii Krajowej” na al. Warszawskiej w kierunku pętli „Pieczewo”, będą zaczynać się na przystanku „Jagiellończyka” na ul. Armii Krajowej. Zmiany dotyczą wszystkich rodzajów rozkładów jazdy.

Od Nowego Roku zmiany będą wprowadzone także w rozkładach jazdy autobusów obsługujących gminę Dywity. Nowości dotyczą linii 108, 112 oraz 110. W tych przypadkach skorygowane zostały godziny odjazdów, poza tym uruchomione zostały nowe kursy. Nowy rozkład jazdy jest już na stronie internetowej ZDZiT.
R E K L A M A
banner
Warto także pamiętać, że do końca tego tygodnia obowiązuje rozkład „Dni robocze wolne od nauki szkolnej”, w sobotę (31.12) ten właściwy dla tego dnia, natomiast w niedzielę oznaczony, jako „Niedziela i święta”. W Nowy Rok nie będą realizowane kursy linii nr 130 oraz 141. Świąteczny rozkład będzie obowiązywać także w dniu 6 stycznia (piątek).
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl