Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-10-29 16:33 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzisiejszej nocy zmieniamy czas z letniego na zimowy. Będą korekty w kursowaniu komunikacji miejskiej

Olsztyn24
Tym razem przestawiamy zegarki o godzinę do tyłu
Dzisiejszej nocy (29/30.10) nastąpi zmiana czasu z tzw. letniego na zimowy. W związku z tym Zakład Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje, że nastąpią korekty w rozkładzie jazdy autobusów.

Zmiana czasu oznacza, że pośpimy tej nocy dłużej, bowiem zegarki musimy tym razem przestawić o godzinę do tyłu - z 3.00 na 2.00. W tym czasie w mieście kursuje nocna komunikacja miejska, zatem potrzebna jest korekta odjazdów autobusów linii nocnych:

Linia N01
R E K L A M A
banner
Kursy z przystanku „Dworzec Główny” (przy ul. Dworcowej) o godz.: 23.03, 23.53, 0.23 oraz 1.53 będą realizowane według letniego czasu (przed przestawieniem zegara). Kurs o godzinie 3.06 zostanie zrealizowany wg czasu zimowego (po przestawieniu zegara).

Linia N02

Kursy linii z przystanku „Dworzec Główny” (ul. Partyzantów) o godz. 23.14 oraz 1.04 będą realizowane wg letniego czasu (przed przestawieniem zegara). Kurs o godz. 2.34 do przystanku „Słoneczny Stok” zostanie zrealizowany według czasu letniego. Autobus na pętle przyjedzie o godzinie 3.17 czasu letniego. Po przestawieniu zegara na nowy czas (na godz. 2.17) autobus będzie miał godzinny postój i odjedzie według rozkładu o godzinie 3.17 czasu zimowego.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl