Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2016-09-17 19:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień otwarty w tramwajowej zajezdni

Olsztyn24
Dzień Otwarty w Olsztyńskim MPK | Więcej zdjęć »
Trwający właśnie Europejski Tydzień Zrównoważonej Mobilności był doskonałą okazją do zorganizowania dzisiaj (17.09) Dnia Otwartego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Olsztynie. Każdy, kto między godzinami 11.00 a 13.00 przyszedł do zajezdni MPK przy ulicy Kołobrzeskiej 40, mógł w towarzystwie pracowników olsztyńskiego przewoźnika zwiedzić warsztat i halę postojową tramwajów.

Podczas kilkunastominutowej wycieczki można było też uzyskać odpowiedzi na nurtujące zwiedzających pytania, jak chociażby o to, po co w tramwajach piasek i ile go już zużyto w Olsztynie, gdzie i jak naprawiane są wozy uszkodzone w kolizjach i wypadkach, jak jest moc silników zamontowanych w tramwajach, czy jakie wzniesienia mogą pokonywać tramwaje jeżdżące po Olsztynie.

Więcej podobnych pytań i odpowiedzi na nie zarejestrowaliśmy na naszym filmie nagranym podczas pierwszej z dzisiejszych wycieczek po zajezdni tramwajów.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Dzień Otwarty MPK w Olsztynie 2016

»

17-09-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl