Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-01-05 16:32 | Rozmiar tekstu: A A A

W regionie będzie służyło 50 nowych policjantów

Olsztyn24
Ślubowanie złożyło 50. policjantów | Więcej zdjęć »
50 nowych funkcjonariuszy Policji, w tym 5 pań, złożyło dzisiaj (5.01) ślubowanie. Uroczystość odbyła się w hali sportowej policyjnego obiektu przy ul. Pstrowskiego w Olsztynie.Ślubowanie przyjął mł. insp. Arkadiusz Sylwestrzak, zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Świadkami wydarzenia byli najbliżsi rozpoczynających służbę policjantów i policjantek oraz przedstawiciele władz państwowych i samorządowych miasta, a także województwa.

Przyjęci do służby policjanci rozpoczną teraz półroczny kurs podstawowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Po zakończeniu kursu powrócą do swoich macierzystych jednostek. Najwięcej, bo aż 25 osób uzupełni stan etatowy Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie i Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie - 4 osoby. Komenda Miejska Policji w Elblągu pozyska 3 osoby. Do komend powiatowych w Braniewie, Giżycku, Lidzbarku Warmińskim, Mrągowie, Ostródzie i Szczytnie trafią po 2 osoby, natomiast do komend powiatowych w Działdowie, Gołdapi, Iławie, Kętrzynie, Olecku i Piszu po 1.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Ślubowanie warmińsko-mazurskich policjantów [5.01.2017]

»

05-01-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl