Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb. | 2017-01-09 18:04 | Rozmiar tekstu: A A A

500+ załatwisz w centrum Olsztyna!

Olsztyn24
Nowa siedziba niektórych działów olsztyńskiego MOPS
Żeby w Olsztynie złożyć wniosek o świadczenie rodzinne, czy dodatek mieszkaniowy, nie trzeba będzie już jeździć lub chodzić na ulicę Cichą. Zajmujące się tymi świadczeniami działy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej mają nową siedzibę i adres w centrum miasta.

Od 2 stycznia wszystkie osoby zainteresowane świadczeniem 500+ Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza do nowej siedziby Działu Świadczeń Wychowawczych. Siedziba ta mieści się na III piętrze budynku Banku Polskiej Spółdzielczości przy al. Piłsudskiego 32 w Olsztynie (vis a vis NBP).

Zmiana adresu dotyczy także osób korzystających z dodatków mieszkaniowych. Dział Dodatków Mieszkaniowych, podobnie jak Dział Świadczeń Rodzinnych, mieści się obecnie przy al. Piłsudskiego 32. Tam też należy obecnie szukać Punktu Pomocy Społecznej nr 4.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl