Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-01-31 15:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Okradziono ratowników olsztyńskiego PCK

Olsztyn24
Te dwa rowery zostały dzisiejszej nocy skradzione. PCK prosi o pomoc w ich odnalezieniu (fot. Natt)
Dzisiejszej nocy (30/31.01) nieznani sprawcy włamali się do pomieszczeń Grupy Ratownictwa PCK Olsztyn. Wolontariuszom ukradziono dwa rowery ratownicze, które służyły do ratowania życia i zdrowia mieszkańców Olsztyna oraz regionu podczas realizacji rowerowych patroli ratowniczych czy pełnienia służby medycznej w czasie różnego rodzaju wydarzeń, w tym imprez sportowych.

Ten skrajnie nieodpowiedzialny czyn zasługuje na potępienie tym bardziej, że jego sprawcy odebrali ratownikom PCK narzędzie do skutecznego dotarcia do osób poszkodowanych i niesienia pomocy potrzebującym. Wszyscy ratownicy-wolontariusze są poruszeni tym smutnym wydarzeniem. Na miejsce została wezwana policja, która prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Skradzione rowery to:
1. Specialized ROCKHOPPER 29 - rozmiar M, w kolorze białym
2. Specialized ROCKHOPPER 29 rozmiar L, w kolorze białym.
R E K L A M A
banner
Wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat skradzionych rowerów, proszone są o kontakt z policją pod numerami 997/112, PCK Olsztyn - 89 527 23 93 lub przez prywatną wiadomość na profilu PCK na portalu społecznościowym facebook.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl