Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MC | 2017-02-09 17:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiana szefa służby więziennej w okręgu olsztyńskim

Olsztyn24
Od lewej: gen. Jacek Kitliński, ppłk Elżbieta Jankowska i płk Andrzej Bartkiewicz (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W dawnej sali sesyjnej olsztyńskiego ratusza odbyło się dzisiaj (9.02) pożegnanie ze służbą płk. Andrzeja Bartkiewicza. Płk Bartkiewicz przez ostatnie dziesięć lat pełnił służbę na stanowisku Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Olsztynie. Jego miejsce zajęła ppłk Elżbieta Jankowska, dotychczas Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Warszawie. Rozkazy personalne wprowadzające te zmiany odczytał obecny na uroczystości Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. Jacek Kitliński.

W uroczystości pożegnania odchodzącego ze służby dotychczasowego dyrektora i powitania jego następczyni, oprócz funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej, udział wzięli samorządowcy z Warmii i Mazur, przedstawiciele służb mundurowych, duchowieństwo oraz przedstawiciele instytucji i organizacji współpracujących ze Służbą Więzienną.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl