Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-02-03 15:06 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiana na stanowisku komendanta miejskiego Policji

Olsztyn24
Insp. Mieczysław Wójcik żegna się z podwładnymi | Więcej zdjęć »
Miejscy policjanci, pracownicy cywilni, przedstawiciele wojewódzkich i miejskich związków zawodowych policji, samorządowcy i przedstawiciele podmiotów współpracujących z Komendą Miejską Policji w Olsztynie wzięli dzisiaj (3.02) udział w uroczystości pożegnania odchodzącego po 26. latach służby na emeryturę dotychczasowego komendanta miejskiego Policji w Olsztynie, inspektora Mieczysława Wójcika.

Spotkanie, które odbyło się w kompleksie policyjnym przy ul. Pstrowskiego, było jednocześnie okazją do przedstawienia następcy kończącego dzisiaj pracę komendanta - młodszego inspektora Piotra Zabuskiego, dotychczasowego naczelnika wydziału do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Rozpocznie on służbę na nowym stanowisku już jutro (4.02).

Więcej na ten temat w relacji wideo z uroczystości, którą wkrótce opublikujemy.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~były glina / 2017-02-04 16:24
Grecki filozof Heraklit z Efezu powiadał „Niepodobna wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki"W polszczyźnie sentencja Heraklita została uproszczona do wersji "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki." Piotrze życzę Ci powodzenia,aczkolwiek po jednym z ostatnich artykułów w internetowej gazetce Olsztyna można mieć mieszane uczucia.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Uroczystość pożegnania insp. Mieczysława Wójcika

»

03-02-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl