Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-02-13 18:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Pryzmat zdobywa laury na festiwalu tanecznym

Olsztyn24
Pryzmat w Białymstoku (fot. mat.prasowe - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Cztery grupy reprezentacyjne zespołu Pracowni Tańca PRYZMAT, działającego w ramach Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA, na ogólnopolskim Festiwalu Karnawał Dance Fest Białystok 2017 zdobyły aż cztery puchary, w tym Grand Prix. 25. edycja festiwalu odbywała się w miniony weekend (11-12.02), a galę finałową zorganizowano w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Na scenach przed widownią i jurorami zaprezentowało się ponad 700 tancerzy z całej Polski. Rywalizowali w kilkunastu kategoriach wiekowych i tanecznych.

Grupa PRYZMAT MINI zdobyła nagrodę główną festiwalu czyli Grand Prix w kategorii taniec sceniczny i inne formy tańca za choreografię „Potęga słów” Katarzyny Grabińskiej.
R E K L A M A
banner
Grupa PRYZMAT DINOZAURY zdobyła I miejsce w kategorii formacje 30+ za choreografię „prze-ŻYCIE" Katarzyny Grabińskiej.

Grupa PRYZMAT JUNIOR 2 zdobyła I miejsce w kategorii debiuty do 15 lat za choreografię „Tchnienie” Pauliny Spiel.

Grupa PRYZMAT JUNIOR 1 zdobyła II miejsce w kategorii taniec sceniczny powyżej 16 lat za choreografię „Over Ground" Katarzyny Grabińskiej.

Jury obradowało w składzie: Michał „Kaczorex” Kaczorowski – zwycięzca 4 edycji „Got to dance”; BBoy „Kuzya” – jeden z 16 finalistów Red Bull BC One w Chinach; Adrianna Piechówka – finalistka IV edycji „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”; Natalia Madejczyk – finalistka I edycji „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”.

Organizatorem festiwalu jest Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, a wydarzenie to jest jednym z największych projektów tanecznych od 25 lat.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl