Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2017-02-16 11:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Drugie Śniadanie Zawodowców w ZSB

Olsztyn24
Spotkanie w Zespole Szkół Budowlanych (fot. ZSB - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie odbyło się wczoraj (15.02) Drugie Śniadanie Zawodowców. Przedstawiciele firm budowlanych, drogowych, sanitarnych, meblarskich, geodezyjnych i architektury krajobrazu spotkali się z nauczycielami zawodu z ZSB.

Rozmawiano o reformie wprowadzającej nowe zawody i nowe treści do podstawy programowej kształcenia zawodowego, a także potrzebach i rozwoju nowoczesnego szkolnictwa zawodowego. Ważnym tematem były też trochę zmieniające się zasady współpracy szkoły zawodowej z pracodawcami w ramach nowej podstawy programowej kształcenia zawodowego.

Na spotkaniu rozmawiano również o projektach unijnych „Inteligentne specjalizacje szansą na sukces” oraz „Modyfikuj, rozwijaj się, działaj”, które będą realizowane w ZSB przy współpracy z pracodawcami, szczególnie w zakresie staży dla uczniów. Firmy współpracujące wskazały maszyny i urządzenia zgodne z aktualnymi trendami technologicznymi i produkcyjnymi, w które zostanie doposażona szkoła.
R E K L A M A
banner
Drugie Śniadanie Zawodowców przyniosło konstruktywne wnioski oraz refleksję dotyczącą wspólnej przyszłości szkół zawodowych i pracodawców.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl