Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2017-02-28 20:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Święto Obrony Cywilnej obchodzono w ratuszu

Olsztyn24
Jednym z wyróżnionych został dyrektor olsztyńskiej filharmonii Piotr Sułkowski | Więcej zdjęć »
W Olsztynie obchodzono dzisiaj (28.02) Światowy Dzień Obrony Cywilnej. Z tej okazji przedstawiciele służb mundurowych, olsztyńskich zakładów pracy i wszyscy zaangażowani w służbę drugiemu człowiekowi spotkali się w ratuszu.

Miejskie obchody połączone były z uroczystością wręczenia statuetek „Lider Bezpieczeństwa”. W tym roku dostali je: dyrektor Biura Promocji Urzędu Miasta Olsztyna Krzysztof Otoliński, przewodnicząca Powiatowej Komisji Lekarskiej nr 2 Danuta Błoniecka, były dyrektor Okręgowy Służby Więziennej płk Andrzej Bartkiewicz oraz Zespół Placówek Specjalnych kierowany przez dyrektor Elżbietę Lefler. Poza tym przedstawiciele olsztyńskich instytucji i zakładów pracy zostali wyróżnieni statuetkami „Za wzorową realizację zadań Obrony Cywilnej w 2016 r.”

W Olsztynie zadania z zakresu OC realizuje 96 zakładów pracy. Jest 46 formacji, w których działa 560 przeszkolonych osób. Na trenie miasta działa 49 syren alarmowych oraz 72 schrony.
R E K L A M A
banner
W trakcie realizacji - we współpracy z okolicznymi gminami - jest projekt Bezpieczny MOF. Wśród najważniejszych zadań jest m.in. zbudowanie Centrum Bezpieczeństwa, powstanie portalu i aplikacji mobilnej, systemu łączności oraz systemu powiadamiania na akwenach.

Światowy Dzień Obrony Cywilnej obchodzony jest od 1972 roku. 

Dzisiejsze obchody muzycznie uświetnił występ podopiecznych i kardy Pałacu Młodzieży.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Obchody Święta Obrony Cywilnej 2017 w Olsztynie

»

28-02-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl