Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-04-02 20:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Rozdali olsztynianom Konstytucję na jej 20-lecie

Olsztyn24
Konstytucję oraz białe i czerwone tulipany rozdawano na Starym Mieście | Więcej zdjęć »
Dzisiaj (2.04) minęło 20 lat od uchwalenia przez Zgromadzenie Narodowe obowiązującej obecnie Ustawy Zasadniczej. Z tej okazji członkowie Warmińsko-Mazurskiej .Nowoczesnej i Komitetu Obrony Demokracji na Starym Mieście rozdali olsztynianom egzemplarze Konstytucji RP oraz białe i czerwone tulipany.

- Świętujemy „okrągłą rocznicę”, jednak każda okazja, by promować wśród obywateli znajomość Konstytucji jest dobra i trzeba ją wykorzystać - mówi Marta Kamińska, pomysłodawczyni akcji. - Mamy nadzieję, że podarowane przez nas ponad 300 egzemplarzy nie zasili domowych biblioteczek bez uprzedniego zapoznania się z nimi obdarowanych.

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej jest najważniejszym aktem prawnym obowiązującym w Polsce. Została uchwalony 2 kwietnia 1997 roku przez Zgromadzenie Narodowe i zatwierdzona w ogólnonarodowym referendum 25 maja 1997 roku, weszła w życie 17 października 1997. Składa się z preambuły i 13 rozdziałów zawierających 243 artykuły.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [2]
~Redakcja Olsztyn24 / 2017-04-03 15:28
Panie Maxie, prosimy o powstrzymanie się od insynuacji na temat zabarwienia politycznego naszego portalu. Postrzegamy naszą gazetę i naszą pracę jako bezstronną politycznie i poglądowo - dokładamy wszelkich starań, aby tak pozostało. Niestety informacja o wizycie ministra do nas nie dotarła, dlatego nie mogliśmy przygotować relacji z niej. Nie zmienia to faktu, że o panu Morawieckim i innych wizytach członków obecnego rządu w Olsztynie pisaliśmy wielokrotnie, co może sam Pan sprawdzić, zapoznając się głębiej z treściami zawartymi na naszych łamach. Życzymy miłej lektury.
~max / 2017-04-03 11:37
Szkoda, że opisujecie takie akcje, a nie raczyliście poinformować o tym, że Wicepremier Morawiecki był w zapyziałym Olsztynie. Czyżby potral miał zabarwienie antyrządowe?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Akcja rozdawania Konstytucji na Starym Mieście

02-04-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl