Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
JM | 2017-04-03 20:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztynianka na konferencji we Lwowie

Olsztyn24
Uczestnicy konferencji we Lwowie | Więcej zdjęć »
W dniach 31 marca-1 kwietnia 2017 r. we Lwowie odbywa się międzynarodowa konferencja Centropy - organizacji pozarządowej, która postawiła sobie za cel utrwalanie wspomnień świadków historii – osób, które przeżyły Holokaust. Spotkali się tam eukatorzy, nauczyciele i dziennikarze z Polski, Niemiec, Ukrainy i Mołdawi. Wśród nich czwórka polskich edukatorów, w tym olsztynianka, Joanna Mieszczyńska.

Joanna Mieszczyńska, nauczycielka historii i ambasador Muzuem POLIN, podczas wspólnych sesji edukacyjnych opowiadała o swoich projektach realizowanych z polską młodzieżą. Prezentowała stronę swojej szkoły i zdjęcia z różnych projektów.

Nauczyciele w międzynarodowym towarzystwie wspólnie pracowali nad scenariuszami lekcji i nowymi projektami, które zostaną wdrożone w szkołach. W sobotnie przedpołudnie zwiedzano Lwów, wystawę w ukraińskiej szkole, a następnie pracowano na materiałach filmowych Centropy.
R E K L A M A
banner
Czas spędzony na konferencji zaowocował wieloma nowymi pomysłami i deklaracjami międzynarodowej współpracy szkół.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl