Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-04-05 18:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Miasto uruchomi kartę zniżkową Olsztyn Sport

Olsztyn24
Od lewej: Jerzy Litwiński - dyrektor OSiR, Piotr Grzymowicz - prezydent Olsztyna i Paweł Rutkowski - WKR FAN | Więcej zdjęć »
Jedna na basen, kajak czy rolki. Ta karta pozwoli na korzystanie ze wszystkich usług oferowanych w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. O zaletach nowego rozwiązania rozmawiano dzisiaj (5.04) w CRS Ukiel podczas konferencji prasowej na temat wydarzeń sportowych w Olsztynie.

- To doskonała oferta dla aktywnych olsztynian, a jest ich coraz więcej w każdym wieku - mówi prezydent miasta Piotr Grzymowicz. - Wystarczy przekalkulować, że korzystając z Aquasfery tylko raz dziennie w dni robocze między 6.00 a 8.00, czyli w czasie, gdy wejściówki są najtańsze, miesięcznie zapłacilibyśmy około 180 zł. Albo wypożyczając rower w CRS Ukiel każdego dnia przez tydzień zapłacimy 56 złotych, czyli około połowy kosztu trzydziestodniowej karty.

Karta Olsztyn Sport jest pierwszą kartą typu open wprowadzaną na rynek olsztyński. Umożliwia codzienne korzystanie z obiektów, a co za tym idzie - promuje aktywne spędzanie wolnego czasu. Motywuje również do regularnego uprawiania sportu.
R E K L A M A
banner
Każdy, kto nabędzie kartę, będzie mógł korzystać z basenów Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Aquasfera” Galeria Warmińska, basenu przy ul. Mariańskiej i Głowackiego, trzech lodowisk (CRS Ukiel, HWS Urania i ul. Jeziołowicza) oraz sprzętu sportowego i pływającego przy CRS Ukiel.

Karta przeznaczona jest nie tylko dla osób aktywnych i młodych, ale też dla seniorów, którzy dbają o swoje zdrowie i samopoczucie. W ramach karty w Aquasferze wejścia są bez limitu czasu, a na basenach przy ul. Mariańskiej i Głowackiego wydłużone do godziny. Daje to duży komfort - w szczególności osobom starszym.

Koszt karty to 129 zł (+ 20 zł jednorazowej opłaty za wyrobienie karty), zaś z ulgą 119 zł. Przysługuje ona dzieciom od 4. roku życia, młodzieży uczącej się, studentom do 25. roku życia. Z ulgi mogą skorzystać również osoby po 60. roku życia oraz niepełnosprawni. Karta będzie imienna i ważna za okazaniem dowodu tożsamości.

Jej sprzedaż będzie uruchomiona 24 kwietnia. Będzie ją można kupić w Aquasferze, CRS Ukiel i na basenie przy ul. Głowackiego.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja prasowa nt. wydarzeń sportowych w Olsztynie

05-04-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl