Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Promocja UG Dywity | 2017-04-21 14:58 | Rozmiar tekstu: A A A
Uhonorowani zawodnicy, trenerzy i działacze

Sportowe nagrody w gminie Dywity

Olsztyn24
Sportowe nagrody w gminie Dywity (fot. Promocja UG Dywity - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Poprzez swoje sukcesy sportowe promują gminę Dywity, wychowują i trenują młodzież, organizują sport masowy dla mieszkańców – mowa o sportowcach, trenerach i działaczach, którzy w czwartek (20.04) na sesji Rady Gminy Dywity odebrali nagrody finansowe i wyróżnienia na łączną kwotę 7 tys. zł.

Wójt gminy Jacek Szydło wręczył nagrody finansowe i wyróżnienia sportowcom, trenerom i działaczom, którzy osiągnęli sukcesy na arenie europejskiej, ogólnopolskiej i wojewódzkiej w 2016 roku. Nagrodzeni zawodnicy to: Alicja Potasznik i Paulina Potasznik, lekkoatletyczne siostry z GUKS Asy Dywity (niestety nie mogły być na uroczystości) oraz młody szachista Artur Hrymowicz.

– Siostry Potasznik to już uznana marka w Polsce – mówi Jacek Szydło, wójt Gminy Dywity. – W 2016 roku zdobyły medal mistrzostw Europy i dwa medale mistrzostw Polski. Jesteśmy z nich dumni!
R E K L A M A
banner
Nagrody dla trenerów otrzymali: Krzysztof Sieradzki z UKS Frendo Dywity (klub młodzieżowy piłki nożnej) i Szymon Niestatek, trener lekkoatletów z GUKS ASY Dywity.  

Nagrody dla działaczy powędrowały do: Iwony Jasińskiej, prezesa UKS Frendo Dywity, Anny Lewońko z LZS Dywity, Jarosława Zackowskiego z LZS Dywity i Sławomira Wiśniewskiego z klubu piłkarskiego MZGZ LKS Różnowo.

– Dziękuje bardzo za wyróżnienie – mówi Jarosław Zackowski, prezes Gminnego Zrzeszenia LZS w Dywitach. - Każdy sukces jest uzależniony od wielu aspektów, a jednym z nich są finanse. Dziękuje wójtowi oraz Radzie Gminy za coroczne finansowanie naszych imprez oraz zajęć sportowych.

Nagrodę specjalną otrzymała Michalina Sikora, mieszkanka Rozgit, która jest siatkarką Atom Trefl Malbork i wywalczyła z tą drużyną mistrzostwo Polski Juniorek.

- Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie i promocje naszej gminy! – mówi wójt Jacek Szydło.  

Warto wspomnieć, że na nagrody dla sportowców, trenerów i działaczy zostało przeznaczonych w tym roku łącznie 7 tys. zł  z budżetu gminy.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl