Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Promocja UG Dywity | 2016-05-31 22:00 | Rozmiar tekstu: A A A
Sukces na mistrzostwach województwa

Trzy złote medale lekkoatletek z Dywit

Olsztyn24
(fot. Promocja UG Dywity - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Kolejny duży sukces młodych lekkoatletów z GUKS ASY Dywity, którzy zdobyli trzy złote medale podczas rozgrywanych w sobotę (28.05) w Lidzbarku Warmińskim mistrzostw województwa juniorów i juniorów młodszych w lekkiej atletyce.

Medal złoty w biegu na 100 metrów wywalczyła Alicja Potasznik. Również złoto zdobyła Paulina Potasznik, która wygrała bieg na 200 metrów. Złoty medal wywalczyła też sztafeta dziewcząt 4x100 metrów w składzie: Iza Jatkiewicz, Ala Potasznik, Iza Górczak oraz Paulina Potasznik. Wielkie gratulacje należą się zawodniczkom i trenerowi Szymonowi Niestatkowi.

Bardzo blisko podium była też Iza Jatkiewicz, która w skoku w dal zajęła IV miejsce. Do medalu zabrakło zaledwie 4 cm. W rozgrywanym równolegle mityngu klasy I bardzo dobry wynik „nabiegała” młodziczka Iza Górczak, która pokonała 300 metrów w czasie 45.29. Jest to nowy rekord życiowy Izy. Dobry występ zaliczyła również Ala Jabłońska, która ustanowiła nową „życiówkę” w biegu na 300 metrów.
R E K L A M A
banner
Przygotowania do mistrzowskich zawodów odbywały się w ramach realizacji zadań publicznych z zakresu sportu. Oba projekty są finansowane w roku 2016 z budżetu Gminy Dywity w ramach ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl