Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2016-05-31 22:00 | Rozmiar tekstu: A A A
Sukces na mistrzostwach województwa

Trzy złote medale lekkoatletek z Dywit

Olsztyn24
(fot. Promocja UG Dywity - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Kolejny duży sukces młodych lekkoatletów z GUKS ASY Dywity, którzy zdobyli trzy złote medale podczas rozgrywanych w sobotę (28.05) w Lidzbarku Warmińskim mistrzostw województwa juniorów i juniorów młodszych w lekkiej atletyce.

Medal złoty w biegu na 100 metrów wywalczyła Alicja Potasznik. Również złoto zdobyła Paulina Potasznik, która wygrała bieg na 200 metrów. Złoty medal wywalczyła też sztafeta dziewcząt 4x100 metrów w składzie: Iza Jatkiewicz, Ala Potasznik, Iza Górczak oraz Paulina Potasznik. Wielkie gratulacje należą się zawodniczkom i trenerowi Szymonowi Niestatkowi.

Bardzo blisko podium była też Iza Jatkiewicz, która w skoku w dal zajęła IV miejsce. Do medalu zabrakło zaledwie 4 cm. W rozgrywanym równolegle mityngu klasy I bardzo dobry wynik „nabiegała” młodziczka Iza Górczak, która pokonała 300 metrów w czasie 45.29. Jest to nowy rekord życiowy Izy. Dobry występ zaliczyła również Ala Jabłońska, która ustanowiła nową „życiówkę” w biegu na 300 metrów.
R E K L A M A
banner
Przygotowania do mistrzowskich zawodów odbywały się w ramach realizacji zadań publicznych z zakresu sportu. Oba projekty są finansowane w roku 2016 z budżetu Gminy Dywity w ramach ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl