Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Marek Wieczorek | 2016-12-11 19:22 | Rozmiar tekstu: A A A
Karate Kyokushin

Dwa puchary olsztynianek na zawodach w Ciechanowie

Olsztyn24
Sylwia Jocz i Wiktoria Witkowicz z pucharami (fot. Emka Studio)

W sobotę (10.12) w Hali Sportowej MOSiR w Ciechanowie odbył się XXXIII Puchar Polski seniorów i XIII Puchar Polski juniorów i młodzików w karate kyokushin. Zawody te, po Mistrzostwach Polski, są najważniejszymi zawodami organizowanymi pod auspicjami Polskiego Związku Karate.

Polski Związek Karate zrzesza ponad 200 klubów różnych organizacji Kyokushin w Polsce. W tej edycji Pucharu Polski uczestniczyło ponad 300. zawodników reprezentujących 72 kluby z całego kraju.

Reprezentacja Olsztyna składająca się z dwóch utytułowanych faworytek, Sylwii Jocz (senior) i Wiktorii Witkowicz (młodzik) oraz czworga młodych nadziei na sukcesy, Anny Markowskiej, Tomasza Kowalewskiego, Maurycego Otremby i Mateusza Tymińskiego, wypadła doskonale. Nasze faworytki zdobyły Puchar Polski! Sylwia w kumite do 55 kg (walki), a Wiktoria w kata (układy).
R E K L A M A
banner
Nasze bdquo;młode nadzieje” stoczyły pasjonujące walki ocierając się o miejsca medalowe.

Tym razem zawodnikami opiekował się instruktor Jerzy Damięcki oraz Magdalena Rogowska i Wojciech Witkowicz.

Marek Wieczorek
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl