Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-05-12 14:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Zdrowo, smacznie i sportowo z ZSGS

Olsztyn24
Z wiązanką tańców regionalnych zaprezentowały się maluchy z SP24 | Więcej zdjęć »
Zdrowo, smacznie i sportowo było wczoraj (10.05) w Zespole Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie. Szkoła wraz z partenerami zaprosiła do udziału w Festynie „Czas na Zdrowie”, a przy okazji zorganizowała również konkurs kulinarny „Smaki Warmii i Mazur”.

Podczas festynu odbyły się m.in. pokaz filmów edukacyjnych Fundacji BOŚ „Śmietnik w mojej głowie”, występ artystyczny zespołu „Czas na zdrowie”, rozgrywki i zabawy sportowe oraz prelekcje przedstawicieli  Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Agencji Rynku Rolnego, a także quiz dotyczący konkursu „Smaki Warmii i Mazur” oraz żywności ekologicznej.

Gościem specjalnym wydarzenia był Edward Cyfus - rodowity Warmiak, propagator gwary warmińskiej, który wystąpił z pogadanką o zwyczajach naszego regionu i kuchni warmińskiej. Przy tak smakowitym temacie nie mogło zatem również zabraknąć prezentacji i degustacji zdrowych potraw z wykorzystaniem produktów ekologicznych i regionalnych.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Festyn „Czas na Zdrowie” w ZSGS

»

11-05-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl