Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-05-12 20:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Ruszają prace na wylotówce na Butryny

Olsztyn24
Schemat organizacji ruchu na ul. Płoskiego
W poniedziałek (15.05) w Olsztynie ruszą kolejne roboty drogowe - przy wylocie ul. Płoskiego w stronę Butryn. W związku z tym przy granicy miasta zmieni się organizacja ruchu drogowego, zgodnie z załączonym schematem.

Przedłużenie ul Płoskiego to jedno z zadań, których realizacja ma połączyć system olsztyńskich ulic z budowaną obwodnicą Olsztyna. Choć prace przy tym projekcie są realizowane głównie poza granicami stolicy regionu, część dotyczy jednak ulic wewnątrz miasta.

- Pierwsze prace dotyczą przebudowy podziemnych sieci - informuje kierownik jednostki odpowiedzialnej za inwestycję, Jarosław Krzemieniewski.
R E K L A M A
banner
W związku z pracami całkowicie wyłączona będzie jezdnia wiodąca w kierunku ul. Sikorskiego niemal od granic miasta do pętli autobusowej. Kierowcy jadący w obu kierunkach będą korzystać z drugiej jezdni ul. Płoskiego.

Przy okazji tej inwestycji w granicach miasta prace będą dotyczyć niemal półkilometrowego odcinka ulicy.
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl