Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-05-14 19:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Jubileuszowy wieczór z Kapelą Jakubową i Pryzmatem

Olsztyn24
Od prawej: Tadeusz Machela, Katarzyna Grabowska i prowadząca Elżbieta Mierzyńska | Więcej zdjęć »
Stowarzyszenie Pro Kultura i Sztuka wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olsztynie zaprosiło wczoraj (13.05) olsztynian do Kamienicy Naujacka MOK na jubileuszowy wieczór artystów, którzy pewnie nigdy by się na jednej scenie nie spotkali, ponieważ działają w różnych światach sztuki.

Gwiazdami spotkania pod nazwą „Wieczór jubileuszowy - źródła inspiracji” była Kapela Jakubowa z liderem Tadeuszem Machelą, która pod tym znanym powszechnie szyldem działa od 20 lat oraz Grupa Tańca Współczesnego Pryzmat z choreografem Katarzyną Grabińską, która powstała 10 lat temu i odnosi sukcesy na scenach ogólnopolskich oraz z powodzeniem uczestniczy w warsztatach zagranicznych. Rozmowę poprowadziła Elżbieta Mierzyńska, prezes SPKiS.

Podczas spotkania poruszono m.in. temat powstania ubu formacji, działalności przeszłej, obecnej, a także planów na przyszłość. Nie zabrakło również zabawnych anegdot i uchylenia rąbka kilku tajemnic z życia prywatnego liderów jubilatów. Popłynęło też morze kwiatów, życzeń i jubileuszowych prezentów, wśród których były Statuetki Św. Jakuba przyznawane przez Prezydenta Miasta Olsztyna.
R E K L A M A
banner
Część oficjalną spotkania zarejestrowaliśmy na filmie wideo. Zapraszamy do jej obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~Kebiz / 2017-05-16 14:17
Jednym słowem plotkarstwo z elementami erotycznemi !
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Jubileuszowy wieczór z Kapelą Jakubową i Pryzmatem

»

14-05-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl