Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2017-05-16 20:18 | Rozmiar tekstu: A A A
O Puchar Wójta Gminy Dywity

Szaleństwo czirliderek na parkiecie w Tuławkach

Olsztyn24
III Turniej Tańca Sportowego Cheerleaders w Tuławkach | Więcej zdjęć »
Ponad 200 tancerek i tancerzy z gminy Dywity, Olsztyna i Sząbruka pokazało swoje umiejętności na parkiecie w Tuławkach, gdzie odbył się III Turniej Tańca Sportowego Cheerleaders „O Puchar Wójta Gminy Dywity”.

Opinie po III edycji turnieju tanecznego czirliderek, który odbył się w sobotę (13.V) w sali sportowej Zespołu Szkół w Tuławkach są jednoznaczne.

– Było magicznie, kolorowo i przepięknie – mówi Bogumiła Brewka z Bukwałdu, która dopingowała na turnieju swoją córkę.  
R E K L A M A
banner
W zmaganiach sportowo-tanecznych wzięło udział ponad 200 tancerek i tancerzy z Dywit, Tuławek, Bukwałdu, Słup i gościnnie z Olsztyna i Sząbruka. Dzieci i młodzież walczyli o zwycięstwo w czterech kategoriach.

– Trzeba przyznać, że poziom był bardzo wysoki, a tancerze robią błyskawiczne postępy – uważa Natalia Wasiak, przewodnicząca jury sędziowskiego. – Tak naprawdę każdy z uczestników wygrał pokonując stres i pokazując swoje umiejętności.

Wójt gminy Dywity Jacek Szydło cieszy się, że z roku na rok coraz więcej tancerzy bierze udział w zawodach.

– Czirliderki na dobre wróciły do naszej gminy – mówi Jacek Szydło. – Po tym co zobaczyłem stwierdzam, że wspieranie przez gminę zajęć i treningów czirliderek w naszych szkołach w Dywitach, Bukwałdzie, Tuławkach i Słupach było dobrą decyzją. Edukacja i rozwój poprzez sport i taniec daje dobre efekty.

Co najważniejsze, każdy z tancerzy i tancerek otrzymał medal i nagrodę rzeczową za udział w zawodach. Turniej w Tuławkach zorganizowała Olsztyńska Szkoła Cheerleaders SOLTARE, Gmina Dywity i Zespół Szkół w Tuławkach. Podziękowania za pomoc przy organizacji parkingów należą się też strażakom z Tuławek.
 
Wyniki III Turnieju Tańca Sportowego Cheerleaders „O Puchar Wójta Gminy Dywity”:

Kat. dzieci:

1. Soltare Dywity Basic
2. Stars Sząbruk
3. Soltare Kids Olsztyn
 
Kat. junior młodszy:

1.Soltare Kids Elite Olsztyn
2.Soltare Dywity Mini
3.Soltare Bukwałd Mini

Wyróżnienia : Soltare Tuławki 1 oraz Soltare Słupy
 
Kat. junior:

1.Stars Sząbruk
2. Soltare Mini Basic Olsztyn
3. Soltare Tuławki 2
 
Kat. senior:

1. Soltare Dywity
2. Soltare Bukwałd
3. Soltare Junior Basic Olsztyn

Wyróżnienie: Soltare Tuławki 3
 
Nagroda Publiczności: Soltare Tuławki 1

Nagroda dla najmłodszej uczestniczki: Maryna Cichmińska (4,5 roku).

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl