Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UM/AS | 2017-05-17 16:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Warsztaty ppp w Olsztynie

Olsztyn24
OPNT (fot. UM)
Warsztaty poświęcone efektywności energetycznej dla osób reprezentujących samorządy oraz inne zainteresowane tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego.

Urząd Miasta w partnerstwie z Instytutem Partnerstwa Publiczno-Prywatnego oraz Związkiem Gmin Warmińsko-Mazurskich zapraszają na jednodniowe warsztaty ppp z zakresu efektywności energetycznej. Warsztaty odbędą się w czwartek (25 maja) o 9:00 w siedzibie Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

- W pierwszej części spotkania przedstawione zostaną praktyczne założenia projektów ppp, ścieżki wdrażania projektów krok po kroku oraz plany miasta Olsztyna związane z wykorzystaniem formuły ppp - mówi Radosław Szcześniak  z Instytutu Partnerstwa Publiczno Prywatnego. - W dalszej części przedstawimy jak w formule ppp przeprowadzić projekty z zakresu efektywności energetycznej  - modernizacji infrastruktury użyteczności publicznej - dla projektów termomodernizacyjnych oraz oświetleniowych. Na zakończenie warsztatów planowana jest krótka debata z uczestnikami o możliwościach realizacji konkretnych projektów oraz lunch połączony z konsultacjami.
R E K L A M A
banner
Wydarzenie adresowane jest do przedstawicieli jednostek sektora finansów publicznych. Pełny program wydarzenia dostępny tutaj.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Rejestracji należy dokonać poprzez formularz zamieszczony na stronie instytutu. Instytut PPP to pierwsza w Polsce organizacja specjalizująca się w zagadnieniu partnerstwa publiczno-prywatnego. Jej misją jest pomaganie zarówno podmiotom publicznym jak i partnerom prywatnym w udanej realizacji projektów typu ppp. Cel ten realizuje m.in. poprzez edukowanie w zakresie ppp, specjalistyczne doradztwo oraz szereg aktywności obliczonych na upowszechnianie i doskonalenie modelu ppp, które podejmuje zarówno w kraju jak i zagranicą.

Więcej o wydarzeniu na stronie: http://ippp.pl/warsztaty-ppp-w-olsztynie/

Olsztyn
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl