Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2017-06-08 15:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Harcerze przeszkolą z pierwszej pomocy

Olsztyn24
Podpisanie umowy w braniewskim starostwie (fot. mat. pras.) | Więcej zdjęć »
Dzięki dofinansowaniu z pieniędzy Powiatu Braniewskiego harcerze z Braniewa przeprowadzą cykl otwartych szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

W imieniu Zarządu Powiatu Braniewskiego umowę podpisali starosta braniewski Leszek Dziąg i wicestarosta Artur Mieczaniec. Związek Harcerstwa Polskiego – Chorągiew Warmińsko-Mazurską Hufiec ZHP Braniewo reprezentowali Jan Cyroniuk, skarbnik hufca i Arkadiusz Witkowski, zastępca komendanta hufca.

Zadanie o pełnej nazwie „Bezpieczny powiat – cykl otwartych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy” będzie realizowane w ramach działania na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.
R E K L A M A
banner
- Powiat wspiera organizacje pozarządowe, które w zakresie swoich działań mają tak promocję zdrowego stylu życia, jak i wszelkie działania związane z ratowaniem życia i zdrowia - podkreśla starosta Leszek Dziąg.

Druhowie z Harcerskiego Klubu Ratowniczego „Puls” informują na swojej facebookowej stronie, że dzięki dofinansowaniu (także z Urzędu Miasta) „klub realizować będzie dwa duże projekty obejmujące cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Łącznie przeszkolonych zostanie przeszło 150 osób. Dodatkowo na największych imprezach plenerowych odbywających się w mieście znaleźć będzie można nasze stoiska edukacyjne”.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl