Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-06-09 10:56 | Rozmiar tekstu: A A A
W co grać?

Olsztyński Wehikuł Czasu o rodzinnych rozrywkach na przestrzeni czasu

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się tradycyjnie w Muzeum Warmii i Mazur | Więcej zdjęć »
W salach kopernikowskich Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie odbyło się wczoraj (8.06) kolejne spotkanie w ramach cyklu Olsztyński Wehikuł Czasu pod hasłem „W co grać? Rodzinne rozrywki sprzed dziesięcioleci”. Tematem przewodnim wieczoru poprowadzonego tradycyjnie przez historyka dr. hab. Andrzeja Korytko oraz dziennikarza Marka Jarmołowicza były gry i zabawy zarówno te, którym oddajemy się współcześnie, jak i te, które zapisały się na kartach historii.

W roli prelegenta tym razem wystąpiła dr hab. Barbara Krysztopa-Czupryńska - historyk Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, ekspertami zaś byli dr Krzysztof Szulborski - socjolog, UWM w Olsztynie oraz Michał Porycki z Agencji Eventowej BARTBO.

Barbara Krysztopa-Czupryńska zaprezentowała publiczności historię gier rodzinnych i hazardowych, okres ich rozwoju oraz ciekawostki z nimi związane, Krzysztof Szulborski wypowiedział się m.in. na temat wpływu gier na człowieka i społeczeństwo, natomiast Michał Porycki podzielił się zaś informacjami i spostrzeżeniami na temat tego, że bawić się można nie tylko przy komputerze.
R E K L A M A
banner
Spotkanie zarejestrowaliśmy na filmie wideo. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Olsztyński Wehikuł Czasu o grach rodzinnych

08-06-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl