Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-06-10 16:07 | Rozmiar tekstu: A A A

Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli po raz pierwszy w Olsztynie

Olsztyn24
Uroczystość otwarcia Mistrzostw Polski Młodzików w szabli | Więcej zdjęć »
W V Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie rozpoczęły się dzisiaj (10.06) Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli. To największe w tym roku w Polsce zawody dla szablistów urodzonych w roku 2003 i młodszych, po raz pierwszy rozgrywane w Olsztynie.

- Do Olsztyna przyjechali najlepsi zawodnicy w tej kategorii wiekowej z całej Polski - mówi Krzysztof Kozłowski, rzecznik prasowy mistrzostw. - Zgłosiło się 172 zawodników i zawodniczek reprezentujących 17 klubów szermierczych.

Zawody są dwudniowe. Dzisiaj rozegrany zostanie turniej indywidualny o Mistrzostwo Polski Młodzików chłopców i dziewcząt. Jutro odbędzie się turniej drużynowy.

Gospodarzem mistrzostw jest Uczniowski Klub Sportowy Hajduczek. To duża odpowiedzialność, ale też ogromne wyróżnienie dla tego olsztyńskiego klubu.
R E K L A M A
banner
- W tym roku UKS Hajduczek może się cieszyć dobrymi startami swoich zawodników - mówi Krzysztof Kozłowski. - Zostało to zauważone przez Polski Związek Szermierczy. Ponadto prowadzimy w mieście bardzo wiele akcji promocyjnych, co też zostało zauważone. I dzięki wynikom naszych zawodników, dzięki akcjom promującym szermierkę na Warmii i Mazurach Polski Związek Szermierczy zdecydował, by to nam powierzyć organizację tych mistrzostw. Mamy nadzieję, że jak dobrze wypadniemy, to po raz kolejny zostanie nam powierzona organizacja ważnej imprezy szermierczej. Są apetyty, żeby za dwa lata ponownie zorganizować te mistrzostwa w Olsztynie.

Dzisiaj zawody planowane są do godz. 18. Jutro turniej drużynowy rozpocznie się o godz. 10. i planowany jest do godz. 15. Wstęp na trybuny wolny!
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Otwarcie Mistrzostw Polski Młodzików w szabli w Olsztynie

10-06-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl