Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-06-11 12:23 | Rozmiar tekstu: A A A

Dni Literatury Dziecięcej w MBP zakończone

Olsztyn24
Młodych miłośników literatury zaproszono do Aury | Więcej zdjęć »
Spotkaniem młodych miłośników literatury z bibliotekarzami Abecadła (filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie) i zaproszonymi z tej okazji gośćmi w centrum handlowym Aura zakończyły się wczoraj (10.06) Dni Literatury Dziecięcej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie. Tegoroczna odsłona rozpoczętego 1 czerwca wydarzenia odbyła się pod hasłem „Dobra AURA na podróże”.

Przez cały tydzień filie MBP oddawały się z młodymi olsztynianami i ich opiekunami magii literatury dziecięcej. Było wspólne czytanie, konkursy, zagadki i inne interesujące zajęcia.

Podczas finału Dni Literatury Dziecięcej natomiast odbyło się m.in. wręczenie nagród w konkursie „Pojazd do krainy wyobraźni”, pokaz magii i iluzji w wykonaniu Łukasza Ogonowskiego, taneczne podróże z instruktorem tańca z Eranovy oraz joga z książką, którą poprowadziła Joanna Podolak.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl