Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
WBP | 2017-06-16 11:42 | Rozmiar tekstu: A A A

WBP zaprasza na wakacyjną wymianę książek

Olsztyn24
 
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza z początkiem tygodnia (19-20.06) w godzinach 15.30-17.00 do Galerii Stary Ratusz WBP na Wakacyjną wymianę książek. 

Wyjeżdżasz na urlop? Planujesz leżakowanie na gorących plażach?
Marzysz o godzinach spędzanych na leniuchowaniu?
Jeśli tak, musisz ją mieć!

Oferujemy tobie must have tego sezonu. Pasuje do najmodniejszych stylizacji plażowych i górskich, świetnie komponuje się z zimnym napojem i gorącymi wrażeniami, jest odporna na nudę i nieprzewidziane warunki atmosferyczne. Nie czekaj! Już dziś możesz ją mieć zupełnie za darmo. Przyjdź i zabierz ze sobą świat w małym formacie. Tylko u nas wakacyjna wymiana książek.
R E K L A M A
banner
Już po raz trzeci wymieniamy się książkami w bibliotece. Zimą mogliśmy przekazać książki, które dostaliśmy pod choinkę – szybko przeczyliśmy i fruuu mogły zmienić właściciela. Wiosną razem z wiosennymi porządkami i sztuką minimalizmu, która ułatwia oddawanie ulubionych przedmiotów (bo książki potrafią być ukochane) przynosiliście książki, aby znalazły nowych miłośników. Teraz czas na lekturę wakacyjną. Przy okazji zapraszamy do rozmów i wspólnego malowania.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl