Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2017-06-22 16:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Drugie podejście do zamknięcia ulicy Budowlanej

Olsztyn24
Dla potrzeb obiazdu drogowcy wykonali nową nitkę ulicy Towarowej
Zapowiadane dziesięć dni temu (12.06) zamknięcie ulicy Budowlanej w Olsztynie na poniedziałek, 19 czerwca, nie doszło do skutku. Drogowcy w ostatniej chwili wycofali się ze zmiany organizacji ruchu. Teraz ponownie zapowiadają zamknięcie ulicy Budowlanej i tymczasowe przekierowanie ruchu drogowego na ulicę Cementową. Ma się to stać w nocy z poniedziałku na wtorek (26/27.06).

Zamknięcie ul. Budowlanej związane jest z budową przy tej ulicy zbiornika retencyjnego oraz z przebudową istniejącej infrastruktury podziemnej. Zamknięcie ulicy Budowlanej przyśpieszy tempo prac oraz ułatwi wykonawcy wykonywanie robót. Planowo odcinek będzie zamknięty do końca bieżącego roku.

Przypomnijmy, że po zmianie organizacji ruchu drogowego od ul. Budowlanej można będzie pojechać nowym odcinkiem ul. Towarowej do ul. Cementowej. Następnie ul. Cementową będzie można dotrzeć do ul. Lubelskiej. Na skrzyżowaniu ul. Cementowej z ul. Lubelską powstanie sygnalizacja świetlna. Dodatkowo ustawione zostanie pełne tymczasowe oznakowanie.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl