Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2017-06-23 11:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Ostatni dzwonek w „Medyku”

Olsztyn24
Ostatni dzwonek w Szkole Policealnej im. Prof. Zbigniewa Religi | Więcej zdjęć »
Dla 4,5 miliona młodych Polaków dzisiejszy dzień (23.06) był ostatnim dniem nauki w roku szkolnym 2016/2017. W tej liczbie znalazło się również 300 uczniów Szkoły Policealnej im. Prof. Zbigniewa Religi, popularnie nazywanej „Medykiem”. Uroczystość kończąca rok szkolny w „Medyku” odbyła się tradycyjnie w szkolnej sali sportowej, z udziałem gości, nauczycieli i reprezentantów społeczności absolwentów.

- Dobiegł końca rok szkolny, który kończy waszą naukę w naszej szkole - powiedziała do absolwentów Jolanta Kłoczewska, dyrektor szkoły. - To był rok, dwa lub dwa i pół roku, które spędziliście z zupełnie obcymi sobie osobami. Ale kiedy przychodzicie się żegnać z nami, mówicie, że szkoda, że to tak szybko, że to taka wyjątkowa szkoła, gdzie miało się samych przyjaciół. Dzięujemy wam za to, że wybraliście naszą szkołę. Pięknie wam dziękujemy, że zaufaliście naszemu zespołowi, że przygotuje was do bardzo ważnych obowiązków. Wierzę, że umiejętności jakie nabyliście w naszej szkole posłużą waszym beneficjentom.

Poczas uroczystości nastąpiło przekazanie przez absolwentów szkolnego sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu, który będzie reprezentował szkołę w roku szkolnym 2017/2018, dyrektor Kłoczewska uhonorowała też kilku przedsiębiorców tytułami i statuetkami Przyjaciela Szkoły, a także wyróżniła nauczycieli, angażujących się w przedsięzwięcia wykraczające poza obowiązki pedagogiczne w szkole. Więcej o przebiegu uroczystości na naszych zdjęciach i nagraniu wideo.
R E K L A M A
banner
Po zakończeniu uroczystości uczniowie i nauczyciele rozeszli się do klas, gdzie nastąpiło rozdanie szkolnych świadectw. Ostatnie świadectwa w „Medyku” odebrało 153 absolwentów. 
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Ostatni dzwonek w Szkole Policealnej im. Prof. Religi w Olsztynie

»

23-06-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl