Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Magda Wróblewska | 2017-06-25 20:16 | Rozmiar tekstu: A A A

Klasy I i II zakończyły rok szkolny

Olsztyn24
Zakończenie roku szkolnego w G5 (fot. Lech Wąsowski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W miniony piątek (23.06) punktualnie o godzinie 9.00 do sali gimnastycznej Gimnazjum nr 5 w Olsztynie tłumnie przybyli uczniowie klas I i II. Nie zabrakło też ich rodziców. Na dzień zakończenia roku szkolnego czekali wszyscy i w kalendarzu uczniowskim to najbardziej wyczekiwana data.

Uroczystość rozpoczęła się występem absolwentki szkoły – Mai Kucner, a całość poprowadziła Magdalena Rzodkiewicz. Aby podkreślić wyjątkowość chwili, obecny był poczet flagowy, wysłuchaliśmy hymnu.

Ważnym momentem okazało się przekazanie symbolicznej władzy w szkole. Po wyborze nowego przewodniczącego Samorządu – Łukasza Drozdowskiego z klasy II c, sprawująca dotąd tę funkcję Ola Kaczyńska „oddała” mu panowanie w Gimnazjum nr 5. Nie zabrakło ciepłych słów, życzeń i wzruszeń. Dyrektor Jarosława Kozak podsumowała miniony rok szkolny, gratulowała wytrwałości, życzyła udanych wakacji.
R E K L A M A
banner
Niezwykle ważną chwilą okazał się czas nagrodzonych: wzorowych, biorących udział w konkursach, reprezentujących szkołę w zawodach sportowych. Mamy powody do dumy, choć zawsze może być jeszcze lepiej.

Piękna muzyka przygotowana przez Hannę Borys, podniosłość chwili, radość uczniów sprawiły, że zakończenie roku szkolnego przebiegło w niezwykle przyjemnej atmosferze. A potem spotkanie z wychowawcą, odebranie świadectwa, kwiaty, uściski, podziękowania i ... witajcie wakacje!!!                         


Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl