Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Rafał Bieńkowski | 2017-06-26 16:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolarze z Olsztyna wykręcili dobry wynik nad morzem

Olsztyn24
(fot. archiw. MBT - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Kolarze Michelin Bloomnet Team mają za sobą bardzo pracowity weekend. Olsztynianie stanęli na starcie Cyklo Gdynia oraz kolejnego etapu ŻTC Bike Race w Jaktorowie.   

Wyścig Cyklo Gdynia odbył się w niedzielę (25.06) przy okazji rozgrywanych właśnie w Trójmieście mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym zawodowców. Zawodnicy mieli do pokonania trasę o długości 134 km. Na starcie stanęło ponad 400 zawodników z całego kraju.

Reprezentacja Michelin Bloomnet Team liczyła tym razem trzech zawodników. W klasyfikacji open do najwyższego, 30. miejsca dojechał Marcin Wojtal (3:36:07), co dało mu z kolei 11. lokatę w kategorii M30. 54. miejsce zajął Marek Trzeszczkowski (3:41:05), a 68. Jacek Sargalski (3:41:45).
R E K L A M A
banner
Patrząc na to, jak liczna była stawka zawodników, był to naprawdę solidny występ olsztyńskiej grupy. W tym miejscu warto też wspomnieć, że wysokie 9. miejsce zajął w Gdyni inny zawodnik z Olsztyna, Artur Korc (3:35:50) z Oponeo. Dało mu to jednocześnie 2. miejsce w M40.

W klasyfikacji open zwyciężył Tomasz Repiński (3:35:33) z EDF Trek Gdynia.      

Michelin Bloomnet Team zaprezentował się także w kolejnym wyścigu cyklu ŻTC Bike Race Super Prestige, który tym razem odbył się w Jaktorowie w województwie mazowieckim. Siódmy był w nim Łukasz Dudko, który 105-kilometrową trasę pokonał w czasie 2:33:26.

Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~coś tu nie tak / 2017-06-27 13:33
Droga redakcjo zdecyduj się na coś. Możecie wrzucać komunikaty prasowe z zewnątrz i fajnie, że to robicie ale trzeba je wtedy odpowiednio oznaczać - podać źródło itd. W innym przypadku wychodzą bzdury -jak to, że kolarze z Michelin zajęli wspaniałe miejsca ale dobrze wypadł też kolarz z Oponeo... Gdy w rzeczywistości zajął jako jedyny miejsce w pierwszej dziesiątce i wypadł o niebo lepiej od pozostałych. Pozdrowienia dla Redakcji (jesli w ogóle jest)
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl