Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2017-06-28 10:18 | Rozmiar tekstu: A A A
Filmowcy kręcą w gminie Dywity

„Pensjonat nad rozlewiskiem” w Spręcowie

Olsztyn24
Ekipa filmowa „Pensjonat nad rozlewiskiem” w Spręcowie (fot. UG Dywity) | Więcej zdjęć »
Ekipa filmowa serialu „Pensjonat nad rozlewiskiem” wybrała na plenery piękne miejsca w gminie Dywity. Filmowców zauroczyła klimatem posiadłość i gospodarstwo w Spręcowie, gdzie mieści się siedziba Klubu Jeździeckiego Palmowski.

Na planie zdjęciowym w poniedziałek (26.06) udało nam się spotkać wielu wspaniałych aktorów, m.in. Marię Pakulnis, Piotra Grabowskiego czy Jerzego Schejbala.

W gminie Dywity filmowcy będą mieli co najmniej 5 dni zdjęciowych, a efekty ich pracy i szóstą serię perypetii znad rozlewiska będzie można obejrzeć jesienią i zimą w TVP1. Podczas drugiego dnia zdjęciowego kręcone były sceny w stajni, jazda konna, ale też zdjęcia plenerowe na zewnątrz i w urokliwym pałacyku.
R E K L A M A
banner
W trakcie kręcenia zdjęć ekipa serialu jest w pełni samowystarczalna; posiada autobus z garderobą, przebieralniami i stanowiskami do makijażu, samochód z własnym zabezpieczeniem prądowym czy autobus z cateringiem. Plan filmowy i aktorów odwiedził również Krzysztof Kulas, sołtys Spręcowa i Alfred Palmowski, gospodarz posiadłości. Co najważniejsze, aktorzy bardzo chwalili sobie klimat i walory krajobrazowe gminy Dywity. A do Spręcowa wrócą ponownie w lipcu.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl